Tarneinfo

Ise järele tulemine

Valides e-poes tellimuse tasumisel kaubale ise järele tulemise, saate meilt 1-3 tööpäeva jooksul teate, kui oleme kauba valmis komplekteerinud ja võite järele tulla.

Järeletulemine on võimalik tööpäeviti kella 10-17 vahemikus meie laost Ebaveres, Lääne-Virumaal. Soovitame saabumise aeg vähemalt tund aega ette teatada, et vältida võimalikke viivitusi. Täpsem asukoht:  Google Maps

DPD kullerteenus

Tarneaeg reeglina 1-3 tööpäeva alates tellimuse kinnitusest.

DPD kullerteenuga on võimalik tellida kõik pakid mugavalt ukseni. Tellimuse kättetoimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 tunnine ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga. Soovi korral on DPD iseteeninduskeskkonnas võimalik jälgida paki teekonna staatust ning muuta kättetoimetuse aega ja kohta.

DPD Pickup pakiautomaadid ja pakipoed

Tarneaeg reeglina 1-3 tööpäeva alates tellimuse kinnitusest.

DPD Pickup on jõudsalt laienev pakkide saatmise ja väljastamise võrgustik, mis hõlmab endas nii sisetingimustes olevaid pakipoode kui ka välitingimustes olevaid pakiautomaate ja pakiroboteid. Kõik DPD Pickup pakiautomaadid ja pakipoed asuvad lihtsasti ligipääsetavates kohtades.

Pakkide kättesaamine on kiire ja mugav! Kui pakk on jõudnud DPD Pickup pakipunkti, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-kirja teel. Pakile saab järgi minna endale sobival ajal! Pakk väljastatakse nii pakipoodides kui ka pakiautomaatides PIN-koodi alusel. Pakipoes vajadusel ka isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel.

Pakki hoitakse DPD Pickup pakipunktis seitse kalendripäeva. Kolmandal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus ning seitsmendal päeval tagastatakse pakk saatjale.